Zbiorniki paliwowe EMILIANA SERBATOI

Pragnąc oferować Ci sprawdzone produkty, współpracujemy z wieloma producentami. Jedną z nich jest marka Emiliana Serbatoi, która produkuje stacjonarne i mobilne zbiorniki na benzynę, diesla, paliwo lotnicze, płyny AdBlue, olej hydrauliczny oraz natryski. To produkty zapewniające bezpieczne magazynowanie wymienionych materiałów oraz ich bezproblemową dystrybucję. Są one kluczowe, zwłaszcza jeśli Twoja maszyna rolnicza lub transportowa wymaga często uzupełniania baku. Efektem jest nie tylko jego zawsze szybkie i sprawne napełnienie, ale również znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.

Solidne i pojemne zbiorniki na paliwo

Staramy się dopasowywać do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz stacjonarne i mobilne zbiorniki paliwowe dostępne w następujących pojemnościach:

  • 980L,
  • 600L,
  • 440L,
  • 330L,
  • 220L,
  • 110L,
  • 55L.

Jeśli nie znajdziesz wariantu, który potrzebujesz — skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem. Oferujemy produkty do przechowywania paliwa zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Przykładem jest model z pompą umożliwiającą monitorowanie ilości zużywanego paliwa, co jest istotne zarówno dla kontroli kosztów, jak i efektywnego zarządzania zasobami.

Stacjonarne i mobilne zbiorniki paliwowe

Dysponujemy rozbudowaną ofertą. Proponujemy Ci praktyczne zbiorniki paliwowe dostępne w dwóch najpopularniejszych wariantach:

  • Mobilnych — wyróżniających się lekkością i wszechstronnością. Są one wyposażone w kółka umożliwiające transportowanie ich w dowolnie wybraną lokalizację lub miejsca na widły dla wózków paletowych i widłowych.
  • Stacjonarnych — zapewniających bezpieczne magazynowanie paliwa w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu.

Wybierz odpowiedni zbiornik paliwowy

Decydując się na zakup produktu do przechowywania paliwa, zwróć uwagę, jaki rodzaj materiału będzie się w nim znajdował. W ofercie mamy warianty do magazynowania benzyny, olejów napędowych, paliwa lotniczego i nie tylko. Ważna jest również pojemność. Jeżeli więc dysponujesz pojazdem lub sprzętem zużywającym znaczne ilości paliwa, wybierz zbiornik paliwowy o większej pojemności. W efekcie nie będziesz musiał często go uzupełniać, co ostatecznie zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Proponujemy Ci warianty bezpośrednio od producenta, dlatego ceny za nie są niezwykle korzystne. W naszych zbiornikach masz możliwość wybrania zasilania. Do wyboru masz zasilanie 12V, 230V oraz zasilanie ręczne – na korbkę. Zapraszamy do składania zamówień!

Wyświetlanie 1–32 z 57 wyników

1 - 32 z 57. Wybierz ilość wyświetlanych
Karta zakupów0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0