Zwrot produktu 

Zwrot produktu 

Drogi Kliencie,

Rozumiemy, że czasami możesz chcieć zrezygnować z zakupionego produktu. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć Ci Twoje prawa związane z odstąpieniem od umowy na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku.

Masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni od daty, kiedy otrzymałeś towar. Aby to zrobić, prosimy Cię o poinformowanie nas drogą mailową o Swojej decyzji, wysyłając nam wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Po złożeniu oświadczenia, masz dodatkowe 14 dni na odesłanie towaru. Prosimy jednak o zwrócenie uwagi, że koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

Po otrzymaniu Twojego oświadczenia oraz zwracanego produktu, zwrócimy Ci środki w ciągu 14 dni. Pamiętaj jednak, że zwrotowi podlega jedynie towar, który nie był użytkowany. Jeżeli towar był używany w sposób, który wykracza poza konieczność stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania, możemy obciążyć Cię kosztami zmniejszenia wartości rzeczy.

Aby proces zwrotu przebiegł sprawnie, prosimy o dołączenie do przesyłki oryginału, skanu, zdjęcia lub ksero paragonu. Ponadto, towar powinien być nieuszkodzony i zawierać kompletne, nieuszkodzone oryginalne opakowanie. W przypadku braku jakiegokolwiek elementu opakowania lub towaru, niestety nie będziemy mogli uznać zwrotu.

Pragniemy Cię poinformować, że nie odbieramy przesyłek pobraniowych z odsyłanym towarem.

Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci lepiej zrozumieć Twoje prawa związane z odstąpieniem od umowy. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie i zawsze chętnie pomożemy, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

Zwroty należy odesłać na poniższy adres:

AUTOTECHMA
ul. Mrozowa 20A,
31-752 Kraków

Tu możesz pobrać formularz zwrotu POBIERZ>>

Karta zakupów0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0